سومین جلسه کمیته حقوق و دستمزد کانون
2016-10-01
استراتژی زیرساخت HSE در کشور ما ضعیف است
2016-10-02

 رونمایی از تمبر اختصاصی و کتاب ایمنی در برق دردومین همایش ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست استان مرکزی

 

 

 

در دومین همایش ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست استان مرکزی از کتاب ایمنی در برق و همچنین تمبر اختصاصی این همایش رو نمایی و از برگزیدگان مقالات ارسالی به دبیر خانه همایش تجلیل شد .

در این همایش از کتاب ایمنی در صنعت برق که توسط احمد رضا مختاری و ابوالفضل تکلو  گرد آوری و تالیف شده  است رونمایی شد .

شایان ذکر است ایین کتاب  در قالب سه فصل ضمن معرفی الکتریسیته و آشنایی با برق ،خطرات این حوزه و معرفی و ارائه راهکارهایی  جهت پیشگیری از مخاطرات برق به مبحث کمکهای اولیه مرتبط با آسیب های ناشی از برق نیز می پردازد .

این کتاب با حمایت انجمن صنفی مسئولین حفاظت فنی، ایمنی کار استان مرکزی در راستای فعالیت های پژوهشی انجمن منتشر شده است و علاقه مندان می توانند برای تهیه این کتاب از طریق کتاب فروشی های معتبر در سطح کشور و دفتر انجمن صنفی مسئولین حفاظت فنی و ایمنی و بهداشت کار استان مرکزی مراجعه نمایند.

همچنین در این همایش از تمبر اختصاصی دومین همایش ملی ایمنی، بهداشت و محیط زیست استان مرکزی توسط آقای مهندس آبایی،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی و آقای مهندس مظفری ، رئیس مرکز تحقیقات، تعلیمات و حفاظت فنی و بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رو نمایی شد.

در پایان  از 90 مقاله  ارسالی به دبیرخانه این همایش که توسط دکتر غلام نیا عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی داوری و 70 مقاله به همایش راه یافته تقدیر به عمل آمد.