15 شهریورماه آخرین فرصت دریافت مقالات همایش ملی HSE استان مرکزی

دومین همایش ملی hse در استان مرکزی
2016-08-10
تمدید مهلت ارسال مقالات
2016-09-08

مهندس ابوالفضل تکلو رئیس هیات مدیره انجمن صنفی مسئولین حفاظت فنی، ایمنی و بهداشت کار استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به برگزاری دومین همایش ملی ایمنی و محیط زیست در استان گفت: این همایش هفتم مهرماه سال جاری همزمان با روز ایمنی و آتش‌نشانی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه براي ارسال مقالات به این همایش تا 15 شهریورماه فرصت باقیست، گفت: علاقمندان به حضور در این همایش می‌توانند مقالات خود را با محورهایی همچون ایمنی برق، ایمنی مواد شیمیایی، ایمنی ساختمان و ایمنی فرآیند در صنایع نفت و گاز ارسال کنند.

تکلو همچنین ارزیابی جنبه‌های زیست‌محیطی، استرس کاری و پیامدهای ناشی از آن عوامل زیان‌آور و بیماری‌های شغلی، مدیریت بحران و واکنش در شرایط اضطراری، نقش آلاینده‌های زیست محیطی در سلامت و نقش استانداردهای HSE در افزایش بهره‌وری سلامت شغلی را از دیگر محورهای این همایش عنوان کرد.

وی دستگاه‌های اجرایی حاضر در این همایش را شامل استانداری مرکزی، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، دانشگاه علوم پزشکی اراک، اداره کل حفاظت محیط زیست استان و کانون سراسری انجمن‌های صنفی مسئولان حفاظت فنی، ایمنی و بهداشت کار کشور اعلام کرد.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی مسئولین حفاظت فنی، ایمنی و بهداشت کار استان اضافه کرد: همایش در تاریخ مذکور با حضور جمعی از اساتید برجسته در این حوزه، مسئولان HSE وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف و مدیران استانی در فرهنگسرای آیینه اراک برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند به منظور حضور در نمایشگاه جنبی و حمایت مالی از این همایش با شماره09129438030تماس بگیرند.

لازم به توضیح است علاقمندان به شرکت در فراخوان مقاله همایش می توانند مقالات خود را به نشانی پست الکترونیکی hsemarkazi.anjoman@gmail.com ارسال نمایند.